محل لوگو

کتاب صوتی پول خون+ pdf


کتاب صوتی پول خون+ pdf

نام کتاب صوتی پول خون

نویسنده : آری بن مناشه

مترجم : مسعود انصاری

بصورت PDF و صوتیآری بن مناشه یک تاجر اسرائیلی - ایرانی، مشاور امنیتی و نویسنده است. او در قسمت اطلاعات ارتش اسرائیل از سال ۱۹۷۷ تا ۱۹۸۷ و در بخش فروش اسلحه فعال بود و در فروش اسلحه اسرائیل به ایران در زمان جنگ ایران و عراق مؤثر بود.
بن مناشه از سال ۱۹۷۷ در بخش اطلاعات ارتش اسرائیل استخدام شد. او می‌نویسد من بهترین فرد برای این کار بودم زیرا من فارسی، عربی و انگلیسی می‌دانستم و ایالات متحده را می‌شناختم. او در کتاب خود به نام منافع جنگ می‌نویسد که بعد از انقلاب سال ۱۹۷۹ در ایران پیشینه ایرانی او بسیار مفید واقع شد و بسیاری از همکلاسیهای او در دولت جدید پستهای مهمی گرفتند. این روابط باعث شد که بن مناشه نقش مؤثری در فروختن سلاح به ایران توسط اسرائیل داشته باشد.
در سال ۱۹۸۶ بن مناشه اطلاعات خود در مورد روابط پنهان ایران، اسرائیل و ایالات متحده را به مجله تایم داد. این مسئله که در مورد فروش سلاح به ایران توسط اولیور نورث، ریچارد سکند و آلبرت حکیم بود به مسئله ایران کنترا معروف شد.
بن مناشه در سال ۱۹۸۹ توسط دولت آمریکا به دلیل شکستن تحریمهای ایران دستگیر شد. بن مناشه نقش مؤثری در فروش سه هواپیمای سی -۱۳۰ لاکهید به ایران داشت. بر اساس نوشتارهای بن مناشه دولت اسرائیل به او اصرار کرد که خود را گناهکار بداند. بن مناشه بعد از این جریان تصمیم به افشاگری گرفت و با مجله‌ها و روزنامه‌های زیادی در مورد فروش سلاح به ایران مصاحبه کرد.


مبلغ واقعی 47,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 45,125 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 1554

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

خرید کتاب صوتی و موبایلی برای ایفون ،اندروید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما