محل لوگو

کتاب صوتی در زیر یوغ‏


کتاب صوتی در زیر یوغ‏

فرمت کتاب صوتی در زیر یوغ‏

نویسنده : #ایوان_وازوف

مترجم : محمد قاضی

ناشر : توس

سال چاپ : 1362

تعداد صفحات : 640

تعداد فایل : 42 عدد فایل صوتی به مدت 21.40 ساعت

راوی : رضا نوروزیان

دسته‌بندی : #رمان ، #آثارکلاسیک ، #داستان_جهان ، #ادبیات

رمان در زیر یوغ از آثار کلاسیک ادبیات بلغار به شمار می رود که به بیش از سی زبان ترجمه شده و در آن نویسنده، در قالب داستانی ‏جذاب به دوره ای بسیار مهم از تاریخ بلغارستان در سال های پایانی سلطۀ عثمانی پرداخته است.
ایوان وازوف

‏بلغارستان در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته و از کشورهای شبه جزیرۀ بالکان است که همچون دیگر کشورهای این سرزمین مدت ‏پنج قرن زیر سیطرۀ حکومت جابرانۀ عثمانی قرار داشته است.‌‎ ‎سرزمین کنونی بلغارستان در گذشته در قلمرو تراکیه ای ها قرار ‏داشت. سپس، یونانی ها و رومی ها بر آن چیره شدند. ظهور قومیت بلغار به دوران امپراتوری اول بلغار در قرون وسطا باز می گردد ‌‏(686 ـ 1018م). بلغارستان در 1396م به تصرف عثمانی ها در آمد و مدت پانصد سال در تصرف بیگانگان باقی ماند. در اواخر ‏سدۀ نوزدهم میلادی مداخلۀ روسیه در سرزمین های اشغالی امپراتوری عثمانی در بالکان منجر به تشکیل حکومت خودمختار بلغاری در ‌‏1878م شد. بلغارستان تا 1908م شاهزاده نشین و تا 1946م کشور مستقل پادشاهی بود. در پی اشغال کشور به دست ارتـش سرخ ‏ رژیم کمـونیستی در آن برقـرارشد. در 1989م، به دنبـال تظاهرات مـردمی رهبری حزب کمونیست ملغی و انتخابات آزاد برگزار شد ‌‏(1990م).‏

 

 


مبلغ واقعی 47,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 45,125 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 167

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

خرید کتاب صوتی و موبایلی برای ایفون ،اندروید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما